תיקון אייפון 6

אייפון 6 הוא דגם מוביל שיצא ב-2014 אך למרות שעברו שלוש שנים, תקופה שנחשבת עידנים מבחינה טכנולוגית ישנם לקוחות רבים שאוהבים מאוד את המכשיר ולא מעוניינים להחליף אותו.

קצת מידע על אייפון 6

אייפון 6 מגיע עם מערכת הפעלה ios, מעבד מוביל של 2 ליבות, סוללה 1800 mAh  שאינה נשלפת. המסך מגיע בגודל 4.7 אינטש עם רוזולוציה של 1334×750. עם זאת למרות הרכיבים המוצלחים של אייפון 6 הוא לא מכיל את כל השכלולים העדכניים שנועדו להגן על המכשיר מפני נפילה ולכן ייתכן שתצטרכו לבצע תיקון אייפון 6 בשביל לתקן את המסך או את המכשיר עצמו. תיקון אייפון 6 בחברת סים תקשורת מתבצע תוך זמן קצר ומהווה פתרון מושלם לתיקון האייפון.

תיקון מסך אייפון 6

כפי שציינו אייפון 6 הוא מכשיר שנחשב מבוקש מאוד עדיין ומחירו נכון לאוקטובר 2017 עומד על כ-2000 ש"ח. לכן ייתכן ששווה להשקיע עוד כמה מאות שקלים בשביל לתקן את המסך שלו במידה שהוא נשבר או נסדק. תיקון מסך אייפון 6 כולל שחרור גב המכשיר, שחרור ברגים, מגע ברכיבים חשמליים עדיניים מאוד. משום שטלפונים סלולריים ומכשיר אייפון 6 נהייה דקים מדור לדור כך הרכיבים החשמליים בתוכו נהיים קטנים יותר ודורשים מגע עדין ומקצועי מאוד. לכן מומלץ לא לתקן את אייפון 6 שלכם לבד מתוך סרטונים ביוטיוב ולהגיע למעבדת טלפונים מקצועית שמבינה עניין ותוכל להחליף לכם את המסך או לבצע תיקון מסך אייפון 6 שלכם תוך זמן קצר.

סים תקשורת מספקת שירותי תיקון מכשירים סלולריים תוך זמן קצר לבעלי אייפון, סאמסונג, LG , ועוד. תוכלו ליצור קשר עם אחד הסניפים או להשאיר פרטים באתר.