כאשר צריך לבצע תיקון אייפון, צריך לבדוק מספר דברים חשובים במכשיר התקול. דבר ראשון צריך לבדוק האם המכשיר נמצא במצב הפיך או שמדובר בנזק גדול שהתיקון בו כבר לא משתלם. כאשר מדובר במכשירים מחברת אפל רוב הסיכויים שתצטרכו לבצע תיקון מסך. במכשירים אלו נקודת התורפה תיהיה שבירת מסך ולכן רוב הלקוחות שהגיעו למעבדות טלפונים סלולרים הגיעו למטרה אחת. תיקון המסך. אם זאת הטלפון הסלולרי נמצא עמנו בכל רגע ורגע ולכן הסבירות הגבוהה יותר הוא שהמכשיר יפול על הרצפה. מה עושים אז?

תיקוון אייפון מטוטאל לוס?

המומחים של סים תקשורת מקצועיים מאוד והם יכולים להתמודד גם עם המצבים הקשים ביותר כמו נזקים בגוף המכשיר, המסך והמצלמה. אך דווקא נפילות מגובה יכולה להשפיע על רכיבים פניימים במכשיר, נפילה שלו יכולה לשבור את המצלמה וגם לרסק את המכשיר לחתיכות מה שנקרא טוטאל לוס. כאשר מגיע לקוח שצריך תיקון אייפון ייתכן וחלקי המכשיר יתפרקו וחלקם נשברו. אם מדובר בחלקי פלסטיק אפשר להחליף אותם בקלות. רכיבים אחרים יזדקקו הלחמה. אך במידה שהחומרה בתוך המכשיר נפגעה ייתכן כי תיקון אייפון כזה יהיה יקר ולא תמיד משתלם.

טלפון ומים לא חברים טובים

כל ילד יודע הוא שאין לקרב אייפון למים. מים יכולים להשבית את המכשיר בתוך שניות. חלק מהמכשירים יפסיקו לעבוד לאחר זמן ארוך יותר כמו ימים ואפילו חודשים. מים בתוך חומרה אמורה להיות מוגנת מהסביבה, וגם נגיעה קלה של אייפון במים יכולה לשתק אותו לחלוטין. אומנם ישנם תיקים מיוחדים לבידוד האייפון מהמים אך לא מדובר באטימות מוחלטת. לכן מומלץ להרחיק את המכשיר ממים, ובמידה ונוצר מגע כזה יש לייבש אותו במהירות ולהגיע למעבדה לבדיקה ולתיקון מהיר.

תיקון אייפון