סיאט איביזה FR– עולם חדש בעולם

אחת ממכוניות הסופר מיני בישראל הנמכרת ביותר בשנתיים האחרונות, הינה ללא ספק סיאט איביזה FR לאלה שהם נהגים צעירים או כאלה שהם צעירים באופיים, מדובר על חוויה בפני עצמה. נפח המנוע הינו 999 סמ"ק אך ההספק הינו של 95 כוח סוס ו- 5,000 סל"ד. תיבת ההילוכים היא ידנית בעלת 5 הילוכים וצריכת הדלק הינה משולבת כאשר הצריכה היא של 21.2 ק"מ לליטר. למכונית הסיאט הספורטיבית מדגם FR, קיימת מערכת בקרת שייט אדפטיבית המשולבת עם מגביל מהירות אשר מתאימה את מהירות הנסיעה לקצב התנועה בכבישים. גם מערכת בלימת חירום אוטונומית ואף זיהוי של עייפות הנהג המנטרת את תנועת הגוף של הנהג ומודיעה לו, מתי כדאי לו לעצור ולנוח, ניתן למצוא בין כל היתרונות של רכב חדשני ומבוקש זה.

גם מצבים שבהם נדרש זינוק בעלייה, מזהה רכב מסוג סיאט איביזה FR, זינוק בעלייה יהיה קל יותר ברכב ספורטיבי ומאובזר זה שהוא גם חסכוני לכל הדעות. ללא ספק, לאחר מבחן הדרכים שעברה הסופר מיני מדגם סיאט איביזה הספורטיבית {FR}, נמצא כי היא הרבה יותר מוצלחת מהסיאט היוצאת ומתאימה לא לצעירים בלבד, כי אם גם למשפחות צעירות או לזוג מבוגרים שילדיהם כבר פרחו מן הבית והם אינם זקוקים לרכב משפחתי מסוג גדול או יקר יותר, אך בכל זאת אינם מעוניינים להתפשר על רכב סטנדרטי או חסר אופי כמו הרכבים שמיוצרים במזרח הרחוק.

אבזור עשיר ומושבים ספורטיביים בסיאט FR החדשה

ללא ספק, גרסת ה-FR הספורטיבית מבית סיאט, כוללת אבזור עשיר כגון:

  • גג זכוכית פאנורמי
  • חישוקי 17"  נאים
  • תאורת LED אחורית
  • יציאת מפלט כפולה מאחור

גם מבחינת בטיחות הרכב, יש לציין כי הוא רכב בטיחותי מאוד. האיביזה החדשה הסופר מיני מדגם סיאט איביזה FR,  כריות האוויר החכמות של רכב זה, יגיבו באופן המתאים ביותר לאירוע כגון תאונה. גם הנהג והנוסע הנמצא לידו, מוגנים באמצעות כריות אוויר קדמיות, צדיות וכן, כריות ווילון המוגנות גם על הנוסעים היושבים מאחור.

 הגרסה הספורטיבית של סיאט שכבשה את הצעירים בסערה

 רכב הסיאט הסופר מיני החדש מבית סיאט, כולל אבזור עשיר גם במושבים הספורטיביים, ההגה הינו קטום, מצופה בעור עם תפירה אדומה בסגנון צעיר, משטחי הפלסטיק בצבע של פסנתר שחור מבריק לרוחב הדשבורד, קיים אבזור עשיר שזהה כמעט לדגם ה- STYLE. חלונות הרכב האחוריים מושחרים וההגה וידית ההילוכים וכן בלם היד, מצופים אף הם בעור מה שמקנה לרכב מראה יוקרתי. ברכב זה, קיימים גם חיישני גשם ואורות, מראות הצד מתקפלות חשמלית, בקרת אקלים כפולות אזורים ועוד.

למרות ירידת המחיר של רכב סיאט איביזה FR הספורטיבית,  המוצע במחיר סביר, עדיין קיימים מתחרים טובים ומודרניים כגון מכונית סיטרואן 3C  החדשה וכן סוזוקי סוויפט החדשה, אך ניכר באופן ברור, כי לאיביזה הספורטיבית מסוג סופר מיני החדשה, יש עדיין חבילה שהיא מרשימה לטובה וללא כל חסרונות או נקודות תורפה, מה שעשוי בהחלט לתת נוק אאוט למתחרות.