קשה לדעת מתי מומלץ לתקן את המכשיר הסלולרי ומתי מומלץ לקנות מכשיר חדש. בכל הנוגע לאייפון רוב הלקוחות יגידו שקשה להם להפרד מהסלולרי האהוב שלהם והם יעדיפו לתקן אותו גם אם זה ידרוש השקעה של כמה מאות שקלים לתיקון המכשיר. אייפון 5 כמו רוב המכשירים הסלולריים נמצא איתנו בכל יום בו אנחנו מתכתבים וקוראים חדשות וגם מצלמים לאורך שעות היום. לכן מובנת ההתלבטות מתי לתקן את המכשיר ומתי לרכוש מכשיר חדש. אנחנו ניתן מספר נקודות על תיקון אייפון 5 על פני רכישת מכשיר חדש.

תיקון אייפון 5

אחד הבעיות המוכרות ביותר של אייפון 5 היא חיי סוללה קצרים שדורשים הטענה תכופה וחיפוש אחר מקור חשמל. אך ברגע שהתאורה של המסך אינה עובדת או יש בעיית מגעים צריך לבדוק ולהביא תא המכשיר לבדיקה, אולי תצטרכו לבצע תיקון אייפון 5. תיקון מכשיר יכולה להיות פעולה פשוטה אך היא גם יכולה להיות פעולה ממושכת עם השקעה כספית גדולה. לכן מומלץ לבדוק אותו לפני שמחליטים.

בניגוד לדורות החדשים שחלקם אטומים במידת מה למים, אייפון 5 הוא לא בדיוק המכשיר שמומלץ שיפול למים. אבל אם קרה מקרה והוא נפל למים רוב הסיכויים שהוא יפסיק לעבוד אך עדיין ייתכן שניתן יהיה להצילו. במעבדת תיקון טלפונים סלולריים יוכלו לראות את חומרת הנזק למכשיר במידה וקיימת. חלק מהמעבדות המקצועיות יכולו לזהות את הבעייה במכשיר רק מהסתכלות קצרה על האייפון 5. לכן אם אתם זקוקים לבצע תיקון אייפון 5 בשל חדירת מים, מסך שבור, או בעיית מגעים תוכלו להגיע למעבדה של סים תקשורת, יש לנו מעבדה לתיקון אייפון שבה המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם.

תיקון אייפון 5