אחרי ציפייה לא קצרה, בסופו של דבר הגיעו גם לישראל המכשירים החדשים של חברת סמסונג: סמסונג גלקסי A8 והמקבילה שלו סמסונג גלקסי A8+. כל מי שאוהב את מכשירי החברה לא יוכל לעמוד בחידושים המשוכללים של הטלפונים הללו ואפילו במחירים. המחירים הרשמיים של שני המכשירים הם 1,999 ₪ וגרסת הפלוס, שהיא גדולה יותר, תעלה 2,299 ₪. כמו בהרבה מכשירים אחרים, גם כאן אנחנו רואים יכולות מופלאות וטכנולוגיה שנמצאת במיטבה. לכן, אם אתם מחפשים טלפון חדש שלא תוכלו לעזוב, בהחלט כדאי לבדוק מקרוב מה שני הדגמים האלה יכולים להציע לכם. ההבדל העיקרי בין שני הדגמים הללו הוא נפח הסוללה וגודל המסך, כאשר במקרה של A8 מדובר על מסך בגודל 5.6 אינץ' ואילו במקרה של A8+ מדובר על מסך בגודל 6 אינץ'. מבחינת נפח הסוללה אנחנו רואים שבמקרה של A8 מדובר על 3,000 מילי-אמפר/שעה ואילו במקרה של A8+ הנפח הוא של 3500 מילי-אמפר/שעה.

איכות הצילום ב- גלקסי A8

כמו שניתן לראות בלא מעט מכשירים של חברת אחרות, בין אם זו חברת אפל האגדית ובין אם זו חברת HUAWEI, גם כן ישנה מערכת צילום משוכללת באיכות ללא פשרות. שני הדגמים מגיעים עם שתי מצלמות קדמיות ברזולוציה מאוד טובה של 8 ו16 מגה-פיקסל ומאחור ישנה מצלמה נוספת באיכות של 16 מגה-פיקסל. זה אומר שתוכלו לצלם כל דבר שאתם רואים וליהנות מאיכות מצוינת כך שגם מהבחינה הזאת המכשירים החדשים של גלקסי A8 יכולים להוות פתרון טוב. בשני המכשירים ישנן 2 ליבות לעבודה שמאפשרות ביצועים מהירים במיוחד. מבחינת הזיכרון ניתן לראות ששני הדגמים שנמכרים בישראל כוללים זיכרון של 4 ג'יגה-בייט וזיכרון אחסון של לא פחות מ64 ג'יגה בייט. בנוסף לכך, כמובן שיש גם אפשרות להרחיב את הזיכרון בעוד 256 ג'יגה בייט כך שאין לכם סיבה לחשוב וגם המכשירים האלה, כמו הרבה מכשירים מודרניים אחרים, יכולים להוות מחשבים לכל דבר.

בחירת המכשיר המושלם עבורכם

אם יש לכם דילמה בין סמסונג גלקסי A8 ובין אפשרויות שונות כמו G6, אין ספק שאפשר להבין אתכם. לפעמים דווקא בגלל שיש אינספור אפשרויות לא קל לבחור את המכשיר המושלם. עם זאת, כדאי לדעת שבבואנו להתייחס בהשוואה לנושא המעבד המובנה, אנחנו רואים שבגרסה של סמסונג המעבר הוא החדיש ביותר. זה משפיע כמובן על הביצועים וזה יתרון משמעותי ביותר. מבחינת התצוגה ניתן לראות שבG6 התצוגה היא ברזולוציה של 2880X1440 ואילו במקרה של גלקסי A8 הרזולוציה עוד יותר טובה. זה נתון שמשפיע כמובן לא רק על איכות הדפים שתוכלו לראות בעת גלישה באינטרנט אלא גם על איכות התמונות ועוד.

לרכישת גלקסי A8 החדש כנסו לחנות של סים תקשורת.

עמידות לשנים רבות

אין ספק שגם אתם, כאשר אתם מחפשים מכשיר משוכלל שתוכלו להשקיע בו ולקנות, רוצים למעשה לקנות מכשיר שאחת ולתמיד ישמש אתכם ללא מעט זמן. אומנם זה נכון שאפילו סמסונג גלקסי החדיש ביותר כמו גלקסי A8 היום ייראה מיושן בעוד שנה, אך חשוב להבין שהמכשירים האלה כן יכולים להחזיק מעמד גם ליותר זמן. כלומר, זו לא באמת חובה לקנות את המכשיר הכי חדש גם בשנה הבאה אם היום אתם מתחדשים בסמסונג גלקסי שיוכל ללוות אתכם לשנים רבות. ההשקעה הכלכלית במכשירים האלה, כמו שאתם יודעים, אינה מבוטלת ולכן טבעי שגם תרצו לקנות מכשירים לשנים רבות. אין ספק שהמכשירים של סמסונג לא במקרה כובשים את השוק כי הם מציעים אלטרנטיבה טובה במיוחד למכשירים הכול כך יקרים של חברת אפל, אז למה שלא תנסו אותם גם אתם?