חברת LG  צפויה לחשוף בשבוע הבא את הטלפון החדש שלה. בדגם  LG G6 צופים תקוות רבות בעקבות האכזבה מהמכירות של LG G5 המודולרי. LG G6 צפוי להיות הקאמבק השאפתני של חברת LG  המנסה לתפוס נתח שוק שאבד לה לטובת המתחרות. חברת סאמסונג, אפל וגם שיאומי נותנות תחרות ראויה לשמה עם מכשירים משוכללים מאוד ובמחירים שווים לכל נפש.

לקחים מהדגם המודולרי LG G5

חברת LG  נראה שבאמת למדה מירידה במכירות של הדגם הקודם. אם חברת סאמסונג ממש נכוותה בשל תקלות חוזרות ונשנות בדגם נוט עד הפסקת המכירה של דגם זה, נראה שהפעם יש ל-LG סוס מנצח. LG  הציעה בזמנו דגם מודולרי שמאפשר לחבר אליו אביזרים יוקרתיים כמו מצלמה נשלפת, סוללת גיבוי ואפילו רובוט מצלמה שהולך אחרייך בצורת כדור וניתן לשליטה מרחוק על ידי המכשיר. אם זאת, למרות שבתערוכות הסלולר המעריצים אהבו מאוד את הגימיקים, הציבור הרחב נמנע לרכוש את הטלפון הסלולרי והמכירות נחלו אכזבה קשה. דגם LG G6 צפוי להיות שונה ולהתאים את המכשיר לדרישות הלקוח.

LG_G5

אז מה צפוי להיות במכשיר החדש LG G6?

מבחינת מעבד, הדגם החדש צפוי להכיל מעבד דומה לדגם V20 מה שאומר שהוא יכול להפעיל מספר רב של אפליקציות ומשחקים במהירות. המסך של LG G6 יהיה גדול יותר מקודמו עם 5.7 אינץ.' מסך רחב עם תצוגת מסך של 18:9. צפיפות הפיקסלים במסך תיהיה עשירה מאוד עם 564 ppi מה שתאפשר צפייה בסרטונים ותמונות מרשימה. LG G6 יגיע עם שבב מעבד Qualcomm Snapdragon 821, החלטת LG  להישאר דווקא עם שבב 821 ולא לעלות ל-835 צפוי לסייע לה בתחרות שלה מול סאמסונג בדגם S8 העתיד לצאת בהמשך השנה.

גב המכשיר LG G6ֹ

זכרון ענק

הטלפון החדש LG G6 יגיע עם זכרון ענק של 64 ג'יגה או 128 ג'יגה  למי שיעדיף לא להתבסס על כרטיס זיכרון חיצוני שכמובן יאפשרו להגדיל עוד את הזכרון הפנימי להוספה של סרטים וסרטונים והרבה מאוד תמונות.

המצלמה של LG G6

 

המצלמות של המכשירים החדשים הם הרכיב המרכזי שיכול להרים את המכשיר לדרגת המכשיר של השנה או להפילו לקרשים. הפעם LG  צפויה לשלב מצלמה אחורית כפולה עם רזולצייה של 13 מגה פיקסל וזוית צילום של 125 מעלות. המצלמה האחורית תאפשר צילום איכותי עם מיקוד לייזר ופוקוס על ידי מגע. המצלמה הקדמית תגיע עם 8 מגה פיקסל וזוית צילום של 100 מעלות שתאפשר צילומי סלפי פנורמי כפי שהתאפשר בדגם LG G5.

זויות צילום G6

סוללה ומערכת הפעלה

בעוד שמשתמשי סאמסונג 7 עדיין ממתינים לעדכון של אנדרואיד 7 למכשירים, LG G5 עודכן אוטומטית למערכת ההפעלה היציבה והטובה עד כה נוגט 7. גם המכשיר החדש LG G6 צפוי להגיע עם מערכת ההפעלה החדשה ועם שילוב נכון של סוללה עוצמתית של 2800 mAh  המשתמשים צפויים להנאות משימוש רציף לאורך שעות עבודה וגלישה מאומצת. אם זאת חשוב לציין כי הסוללה של LG G6  לא תגיע עם סוללה נשלפת לאכזבת משתמשים רבים אך תאפשר למכשיר להיות מוגן מאבק ומים.

LG_G6

חברת  LG לא צפויה לאכזב את המעריצים עם הדגם החדש שצפוי לצאת ב-26 לפברואר, אך הידיעות של האם תיהיה למכשיר טעינה אלחוטית או מסך מרשים שיפתיע את המבקרים בתערוכת הסלולר בברצלונה, את זה נשאיר לחברת LG  לגלות לנו בהמשך.

תגיות: , ,