חברת שיאומי לבלוג
על ידי
0

חברת שיאומי

כשמדברים על יצרניות טלפונים סלולריים העומדות בחוד החנית בעולם, רבים מעלים באופן כמעט אוטומטי את החברות אפל או סמסונג. אותם אנשים כנראה אינם מודעים לחברה החמה ביותר בשנים האחרונות – חברת שיאומי (Xiaomi) הסינית. ענקית האלקטרוניקה הזו עוסקת בתכנון, בפיתוח ובשיווק של טלפונים סלולרים, ולצדם גם מכשירים חשמליים מתקדמים אחרים.

בשנים האחרונות נמצאת שיאומי בהליכי צמיחה אדירים. מחברה שפעלה עד לפני מספר שנים בשוק הסיני בלבד, היא הפכה לשם דבר בעולם כולו, עם דגמים הנמכרים בכמויות אינסופיות בשלל יעדים ברחבי העולם – וגם בישראל, כמובן. זאת ועוד, בסין הדגמים שלה עברו בפופולאריות את השמות הגדולים ביותר, מגמה שייתכן שתתרחש גם במדינות אחרות.

Xiaomi_5s

מה מביא להצלחה של Xiaomi?

 

שיאומי mi5חברת Xiaomi מציעה מגוון טלפונים סלולרים שמציעים שילוב מוצלח מאד בין מספר פרמטרים. ראשית, ואולי מעל הכל, העובדה היא שהאיכות של הטלפונים החכמים של החברה היא בהחלט גבוהה. הם מיוצרים במפעלים בהם מיוצרים דגמי האייפון, תוך שימוש ברכיבים משובחים ויצירת מכשירים בעלי מפרט טכני ראוי לציון. לדוגמא, מערכת ההפעלה MIUI מבית שיאומי מבוססת על מערכת ההפעלה של אנדרואיד אבל עדיין כוללת מספר שינויים ושדרוגים. המכשירים נוחים מאד, בין השאר הודות למסך הגדול שלהם – דרישה של לא מעט ממשתמשי הטלפונים הסלולרים.

פלוס אחר של דגמי Xiaomi הוא תג המחיר שלהם, שנחשב לזול משמעותית מכל מה שאנחנו מכירים בשדה התחרותי הזה, וגם מוכיח שעל איכות לא חייבים לשלם סכומים גבוהים מדי. את הדגמים החדישים מבית היוצר של שיאומי תוכלו למצוא במחירים של כ-1,900-1,000 ש"ח, מחיר שמציב אותם כאחת הבחירות המשתלמות ביותר שאפשר לבצע מבחינה כלכלית.

mi_5

הדגמים המובילים של שיאומי

 

קצרה היריעה מלפרט כאן באריכות על כל אחד מהדגמים הבולטים שפיתחה שיאומי בשנים האחרונות, אבל עדיין מומלץ להתעכב על מספר דגמים חשובים. Redmi mi 5 נחשב בעיני רבים למכשיר הדגל של החברה. המפרט הטכני של המכשיר כולל עיצוב מוקפד המבוסס על מתכת, מסך בגודל של 5.15 אינץ', סוללה ענקית של 3000 mAh המאפשרת שימוש רציף, מצלמה אחורית של 16 מגה פיקסל, זיכרון RAM של שלושה ג'יגה בייט, חיישן טביעות אצבע ועוד.

Xiaomi Mi Max הוא טלפון בעל מסך גדול אפילו יותר: 6.44 אינץ', לצד רזולוציה של 1080X1920 פיקסלים. המכשיר כולל סוללה עם קיבולת משופרת של 4850 mAh; מעבד Snapdragon 650, מצלמת 16 מגה פיקסל ועוד.

סדרת מכשירים מוצלחת נוספת היא מכשירי ה-Note, עם שלוש גרסאות: Redmi Note 2 (32 ג'יגה בייט), Redmi Note 3 (16 ג'יגה בייט) ו-Redmi Note 4 (64 ג'יגה בייט). לצד אלה תמצאו את Redmi 3 S (בגרסאות 16 או 32 ג'יגה בייט), Xiaomi Mi Max ואחרים.