שנה אחרי שחברת וואווי עשתה קמפיין גדול מאוד בישראל אנחנו רואים שמגיע הדגם החשדני והמשוכלל שלה: huawei p10. הבעיה בעידן המודרני היא שבכל רגע יוצאים עוד ועוד טלפונים ניידים משוכללים לשוק, מה שאומר שאנחנו, קהל הצרכנים, תוהים מה ניתן לעשות בנידון ואיזה סלולארי כדאי לרכוש. במקרה של huawei p10 אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר על טלפון משוכלל, איכות וכזה שמפגין מפרט טכני מצוין כך שזו בהחלט יכולה להיות בחירה טובה. מבחינת הצבעים תוכלו לבחור את ה huawei p10בצבעים שונים כמו לבן, כסף ועוד,  ובהחלט ניתן לציין שעיצוב שלו דומה במקצת לעיצוב של הiphone6. עם זאת, כדאי לדעת שיש כאן כמה אלמנטים מיוחדים מאוד, כמו לדוגמה, כפתור הבית השקוע. עובי המכשיר הוא בסך הכול 7 מ"מ וכפתור הצילום הכפול שלו אינו בולט ואינו משפיע על העיצוב. באופן כללי ניתן לומר שהמראה של ה huawei p10 יוקרתי ביותר כך שאם אתם רוצים להתחדש עם מכשיר שנראה נפלא, זו יכולה להיות בחירה טובה.

p10-2

המפרט הטכני המתקדם

כמו שניתן לראות בטלפונים משוכללים אחרים, גם במקרה של huawei p10 אנחנו רואים שיש קורא טביעת אצבע וכפתור זה הוא גם כפתור הניווט. מערכת ההפעלה של המכשיר היא של אנדרואיד והזיכרון כאן הוא של 4 ג'יגה בייט. המעבד שלו מאוד עוצמתי ומהיר, מה שאומר שתוכלו ליהנות מהשימוש בו בקלות רבה. ניתן לבצע מספר פעולות בו זמנית, לגלוש באינטרנט, חיפושים וגם להפעיל אפליקציות שונות מבלי שזה יפגע במהירות ואין ספק שזה נתון  חשוב וחיובי. עוד דבר מדהים שניתן למצוא מכשירי החברה, זו העובדה שיש כאן מערכת הפעלה בעלת יכולת לימוד. כלומר, המערכת לומדת את דפוסי ההתנהגות של המשתמש, מסיקה מכך מסקנות ובהתאם לכך פועלות. מערך הצילום של huawei p10 הינו מערך כפול ונוח מאוד לשימוש, מה שמסביר מדוע גם מהבחינה הזאת זו יכולה להיות בחירה מוצלחת. מבחינת הדגמים השונים אי אפשר שלא להזכיר גם את דגם כמו – MATE 10 PRO הכול לא פחות מ4 מצלמות שונות! לכן, אם חשוב לכם לקנות טלפון עם מערך מצלמות משוכלל הרי שזו יכולה להיות בחירה מוצלחת.

mate 10 lite

mate 10 lite

מגוון המכשירים

בין אם אתם חושבים על קניית huawei p10 pro, LITE, כדאי שתדעו שהסלולה של המכשירים הללו איכותית ביותר. הסלולה למעשה מחזיקה מעמד ליום שלם, מה שלא ניתן לומר על מכשירים אחרים של החברות המקבילות. לכן, אם אתם מחפשים היום את הסלולר שאיתו תוכלו לעבוד בקלות, המכשירים של huawei  בהחלט יכולים להוות אופציה טובה. המכשיר, על פי המומחים בתחום, אומנם לא פורץ דרך, אך הוא בהחלט מכשיר אמין שניתן לעשות בו שימוש נוח במיוחד, מהיר ואלגנטי.

חברה אמינה עם מחירים נוחים

כאמור, חברת huawei  השקיעה לא מעט בקמפיין השיווקי שלה בישראל ויש לכך סיבה טובה: היא רואה בישראל יעד רציני ביותר ומדינה בעלת פוטנציאל מאוד גדול מבחינת מספר הלקוחות. לכן טבעי שיהיו גם הפעם מבצעים מיוחדים על רכישת מכשירי החברה. באופן כללי זה נכון שלומר שהטלפונים הניידים של ימינו מהווים מחשבים לכל דבר ומכאן גם נובעים המחירים הגבוהים שלהם. עם זאת, הגיע הזמן שכולנו נבין שלא תמיד חובה לקנות את המכשיר היקר ביותר. סביר להניח שגם לכם, כמו לרוב האוכלוסייה, כבר היו לא מעט טלפונים חכמים ואתם יודעים לומר מה חשוב לכם יותר במכשיר הבא. כלומר, האם העיצוב, המעבד, הזיכרון או המהירות הם הדברים הכי חשובים לכם. בכל מקרה תוכלו להיות בטוחים שהמכשירים של חברת huawei  נמכרים בישראל במחירים נוחים ומציגים איכות נפלאה. לכן, אם אתם מוכנים לעשות שינוי, להתקדם ולעבור למערכת ההפעלה של אנדרואיד, אין ספק שמכשיר כמו huawei p10 יוכל להתאים לכם ושווה את השקעתכם.