אייפון X – ההשקה

אתם שייכים לאותם האנשים שבכל פעם כשחברת אפל מדברת על טלפון חדש מתחילות לרעוד לכם האצבעות ואתם רצים אל כרטיס האשראי? אם כך, אין ספק שזה יקרה גם לכם האייפון החדיש והטוב ביותר עד כה חברת אפל מגיע עוד שבועיים, אייפון X. אתם תוהים מה מיוחד בו ובמה הוא שונה לעומת הטלפונים הקודמים של החברה, שבוודאי היה לכם כל אחד מהם? אם כך, כדאי שתדעו שכאן לא מחכה לכם יותר כפתור הבית הידוע! כלומר, תצוגת המסך של המכשיר מתפרסת על החזית כולה, הוא מעוצב בצורה מהודרת ביותר והוא שוקל רק 174 גרם. הטכנולוגיה שמרכיבה את המכשיר הזה לא משאיר מקום לספק: הפעם חברת אפל התעלתה על עצמה והשאירה את לקוחותיה פעורי פה.

חדות הצילום באיפון X

אי אפשר לדבר על אייפון X המופלא ולא להזכיר את איכות המצלמות שיש בו. ראשית, יש כאן מערך צילום כפול עם חיישנים רגילים ביותר. שנית, המכשיר הזה הוא גם בעל מייצב תמונה אופטי ואפילו מאפשר לנו לעשות סרטוני וידאו בהילוך איטי, פונקציה שבוודאי תתמכרו אליה מהר. יש למכשיר הזה 6 ליבות שונות ומעבד משוכלל ביותר: A11 BIONIC וזיכרון ענק שתוכלו לאחסן בו את כל התמונות ואת כל סרטוני הוידאו שתעשו במהלך שנות השימוש במכשיר. לכן בהחלט ניתן לדמיין איך כל הזיכרונות מהאירועים הכי חושבים שצפויים לכם בעתיד יהיו מאוגדים בזיכרון של המכשיר המופלא הזה.

אייפון_עשר

טכנולוגיה שאי אפשר להפסיק להתפעל ממנה

המומחים שבודקים את אייפון X לא משאירים לנו מקום לספק ומדברים על לא פחות מגאונות טכנולוגית של ממש. ראשית, ניתן להטעין את האייפון הזה על גבי משטחים שונים ולא רק בעזרת מטען שמיועד לכך ושנית, יש כאן טכנולוגיית זיהוי פנים. אתם תוהים מה זה אומר? פשוט כמו שזה נשמע: האייפון שלכם יזהה אתכם על פי תווי הפנים שלכם ובהתאם לכך הוא יגיב! כעת אתם בוודאי חוששים – מה אקרה אם אסתפר? ואיך מתמודדים עם בעיית הקמטים שמגיל מסוים מופיעים על פנינו עוד ועוד? אם כך, הסירו דאגה מלבכם כי טכנולוגיית זיהוי הפנים של אייפון X היא כל כך חכמה עד כי האייפון יידע לזהות שינויים כאלה ואף יזהה את פניכם בחושך.

מזמינים אייפון X מראש

כל מה שנותר לכם כרגע הוא הרצון לדעת מתי יהיה לכם מכשיר כזה? אם כך, חשוב שתדעו שחברת אפל, שהגאונות שלה באה לידי ביטוי גם בשיווק ולא רק בטכנולוגיה, אכן יוצרת באז גדול סביב ההזמנה מראש. על פי אפל, הרכבת המוצר דורשת בניה איטית ומדויקת, מה שאומר שלא יהיו מספיק מכשירים מדגם אייפון X ברגע ההשקה. במילים אחרות: אם לא תזמינו מראש פשוט לא יישאר לכם, אז למה אתם עדיין מחכים? אפל טוענת שיהיה חוסר גדול במלאי ולכן כדאי שתזמינו לעצמכם את אייפון X מראש שיושק בישראל ב-23 לנובמבר. הזמנה  מראש תוכל לאפשר לכם להיות הראשונים בעבודה, במשרד, בבית ובכל חוג אחר של מכרים, שיש להם את הטכנולוגיה המופלאה הזאת בכף היד של אייפון x  החדש.

תגיות: