חברת אפל עובדת קשה מאוד כדאי להסתיר  מידע ולא לגלות לנו אותו. זה עובד אצלה מצויין כבר שנים אז למה לשנות שיטת מכירה כל כך מוצלחת. לכן גם עכשיו חברת טלפונים סלולריים המוכרת ביותר בעולם עם סמאטרפון יוקרתי שחגגה לפני זמן קצר עשור להשקת האייפון הראשון, מסתערת על השוק מחדש עם אייפון 8. האמת שאפל לא עשתה הרבה. היא רק שיתפה עם "מביני עניין" ונתתה להם לעשות את העבודה השחורה. במהלך השנה האחרונה נפוצו שמועות רבות על המפרט הטכני של אייפון 8 ולמרות הסתירות בינהם יש מספר מאפיינים שכולם מסכימים שיהיו באייפון החדש.

מסך ענק ורחב במיוחד

לפי השמועות גודל המסך של אייפון 8 יהיה 5.8 אינץ' וכמעט, ללא שוליים, ליתר דיוק רק 4 מ"מ של שוליים בין המסך לשוליים החיצוניים. גודל המסך יהיה בהחלט מרשים ועם מסך גדול תוכלו לצפות בסרטים באורך מלא והעיינים שלכם לא התעייפו. כאשר צופים מקרוב במסך של טלפון סלולרי אשר גודלו 5.8 לעומת 5.3 זה הבדל עצום, כמו ההבדל בין מסך 40 ל-55 אינץ'.

ללא כפתור הבית

אם באייפון 7 חברת אפל הסירה את כפתור בית הפיזי, באייפון 8 הוא ממש יוטמע במסך של המכשיר. הטמעת כפתור הבית בתוך המסך אומנם יוצר עיצוב מרשים ותמונה רחבה או יוצר חשש משמעותי מבחינת תפעול המכשיר אם המסך יישבר. כמו כן מה מידת ההשפעה על המכשיר בעת שבירת מסך והאם הוא יהיה  מנוטרל לגמריי בשל כך. שילוב הכפתור מתחת לזכוכית מקדימה צפוי להיות חדשני לעומת חברות סאמסונג ו-LG  אך צריך לראות כיצד יראה המכשיר בפועל.

אייפון 8

מאפייני המכשיר – אייפון 8 גדול במיוחד

אייפון 8 צפוי להגיע עם מסך 5.8 כפי שציינו, מעבד מהיר במיוחד וזיכרון של 4 GB  RAM המצלמה קדמית צפויה להיות 8 MP ואילו המצלמה האחורית 12צפויה להיות MP. גודל המכשיר צפוי להיות 143 מ"מ על 70 מ"מ ועובי 7.5 מ"מ. המידות הללו מלמדות שהמכשיר החדש צפוי להיות גדול ממאפייניו של האייפון הנוכחי.

מתי צפויה ההשקה של אייפון 8?

חודש ספטמבר הוא החודש שבו חברת אפל משיקה את הטלפונים הסלולריים החדשים שלה והם כוללים השקת טאבלטים משוכללים, מחשבים ניידים 'מאקבוק' וגם משיקים גאדג'טים מגניבים ומלווים את המכשירים החדשים יחד עם חידושי תוכנה מיוחדים למערכת ההפעלה של אפל, IOS. עד לתאריך ההשקה צפויים להיות עדכונים רבים במפרט הטכני של אייפון 8 בינתיים נצטרך לחכות ולראות כיצד אפל תפתיע אותנו או לפי השמועות הרבות שמונעות הפתעות, לפחות תחדש לנו.

תגיות: